چگونه با یک دختر دوست شویم
زمان کنونی: 2014/10/31, 03:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: معصی جون
پاسخ: 30
بازدید: 55972

پاسخ جدید 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
ارسال: #1

چگونه مخ یک دختر را بزنیم ؟
[تصویر:  boyandgirl.jpg]

اکثر آقایون نمی دانند وقتی می خواهند به دختر ی نزدیک شوند چه باید بگویند.
به همین خاطر تصمیم گرفتیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

وقتی دختر ی
که از او خوشتان می آید را می بینید، چه می کنید؟ می دوید و پنهان می شوید؟ از آن
جمله های کلیشه ای تحویلش می دهید؟ یا با ترس همانجا می ایستید و نمی دانید که چه
باید بگویید؟ اما بهترین چیزی که باید بگویید چیست؟

اکثر آقایون در نزدیک
شدن به خانم ها بزرگترین اشتباهشان این است که بیش از اندازه فکر می کنند که چه
باید بگویند. تصورشان این است که یک کلام جادویی وجود دارد که در همه موقعیت ها
جواب می دهد. این کلام جادویی را تمرین کرده و وقتی به فرد مورد نظرشان تحویل می
دهند انتظار دارند که آن خانم فوراً جذب آنها شود.

اما متاسفانه این روش به
ندرت عمل می کند. چون معمولاً بیشتر حرفهایی که می زنید بی ربط است. در جلب توجه یک
خانم کلید کار اعتماد به نفسی است که به او نشان میدهید.

در زیر به ۱۰ راه
مطمئن برای برقراری ارتباط با خانم ها اشاره می کنیم:

۱) به محیط
دقت کنید. درمورد چیزی که در محیط اطراف می بینید نظری بدهید. این روش
مخصوصاً در فروشگاه و مغازه خیلی موثر است. مثلاً اگر او می خواهد یک ساندویچ مرغ
سفارش دهد، از او بپرسید که ساندویچ مرغ های آن مغازه خوب هستند یا نه. نظرتان را
فوری در آن موقعیت خاص ابراز کنید تا کاملاً طبیعی به نظر برسد. مهم نیست که کجا
باشید، همیشه نکته جالبی برای نظر دادن وجود دارد.

۲) لبخند
بزنید. اینکار به او نشان می دهد که اعتماد به نفس دارید و رفتاری دوستانه
دارید. یک لبخند طبیعی نه تنها به خودتان احساس خوبی می بخشد، بلکه برقراری رابطه
را برای فرد مقابل نیز راحت تر می کند.

۳) دست دست نکنید.
اگر برای نزدیک شدن به او تامل کنید، نشان می دهد که اعتماد به نفس ندارید
و او فوراً نظر منفی راجع به شما پیدا خواهد کرد. وقتی او را می بینید، بعد از مدت
زمان کمی به سمت او بروید و به او نشان دهید که مردی هستید که می داند چه می خواهد
و دنبال آن رامی گیرد.

۴) زبان بدن مثبت. اگر قوز کرده و
سر رو به پایین به او نزدیک شوید، اطلاعات منفی درمورد خودتان به او منتقل خواهید
کرد. پس صاف بایستید، شانه ها را عقب و سینه را جلوب دهید و محکم و البته ریلکس راه
بروید.

۵) نه خیلی سریع. اگر خیلی تند راه بروید، زنگ
هشدار درونی او به صدا در خواهد آمد. سعی کنید آرام و عادی به او نزدیک شوید و این
بهترین راه برای ایجاد حس راحتی در فرد مقابلتان است.

۶) ارتباط
چشمی برقرار کنید. هیچوقت شما اولین کسی نباشید که ارتباط چشمی را وقتی
نزدیک می شوید قطع کند. اگر چنین کاری بکنید، طرف مقابل تصور خواهد کرد از اینکه به
او نزدیک شده اید احساس خوبی ندارید. وقتی از ارتباط چشمی قوی استفاده کنید، بیشتر
به سمتتان کشیده خواهد شد. با تمرین در اینکار استاد خواهید شد.

۷)
گوش دهید. حتماً به حرفهایی که می زند خوب گوش دهید. هیچوقت جواب
او را قبل از اینکه خوب درموردش فکر کرده باشید به زبان نیاورید. خانم ها عاشق
مردهایی هستند که به جزئیات حرفهای آنها هم خوب گوش می دهد.

8) بی
قرار نباشید. لول خوردن و بیقرار بودن بعد از اینکه به فرد مورد نظرتان
نزدیک شدید نشان می دهد که احساس راحتی نمی کنید. در اینصورت طرفتان هم چنین احساس
پیدا می کند و بحث را ختم می کند. باید مراقب حرکاتتان باشید. حرکاتی انجام دهید که
اعتماد به نفس و راحتی شما را به طرفتان مخابره کند نه ناراحتی و بی قراریتان
را.

۹) تن صدایتان را ملایم کنید. تن صدایتان ابزار بسیاری
قوی است. بهترین راه این است که با صدایی آرام و در ضمن شوخ به او نزدیک شوید.
همچنین می توانید با صدایی جدی شروع کنید و بگویید “امیدوارم کمی از ساندویچ را
برای من نگه داشته باشید” و با لبخندی در ادامه آن به او بفهمانید که شوخی می کرده
اید. همراه با دوستانتان روی تن صدایتان تمرین کمید.

۱۰) با فاصله
ازاو بایستید. مردهایی که موقع حرف زدن خیلی به سمت زن مورد نظرشان خم می
شوند باعث می شوند که احساس ناراحتی به فرد مقابل دست بدهد. بهتر است کمی عقب تر
بایستید و این باعث می شود نشان دهید که به حریم او احترام قائلید و از خودتان نیز
مطمئن هستید.

رمز موفقیت در استفاده از این روش ها این است که تمرین کنید. این نکات را امتحان
کنید و ببینید چه واکنشی دریافت می کنید. وقتی همه آنها را یکجا استفاده کنید مطمئن
باشید که بهترین نتیجه عایدتان خواهد شد.

منبع : تهران پاتوق

برچسب ها : آموزش دوستی با دختر آموزش زدن مخ آموزش مخ زنی آموزش مخ زنی از دخترها به حرق آوردن دخترا بهترین روش مخزنی جدیدترین روش دوست دختر پیدا کردن دخترها چه پسرهایی رو دوست دارند؟ دوست دختر پیدا کردن دوستی سالم با دختر روشهای دوست شدن با دخترها روشهای شماره دادن دخترها زدن مخ دخترا نزدیک شدن به دخترها نفوذ در دل دخترها؟ چگونه مخ بزنم ؟ چگونه مخ بزنیم ؟آموزش دوستی با دختر آموزش زدن مخ آموزش مخ زنی آموزش مخ زنی از دخترها به حرق آوردن دخترا بهترین روش مخزنی جدیدترین روش دوست دختر پیدا کردن دخترها چه پسرهایی رو دوست دارند؟ دوست دختر پیدا کردن دوستی سالم با دختر روشهای دوست شدن با دخترها روشهای شماره دادن دخترها زدن مخ دخترا نزدیک شدن به دخترها نفوذ در دل دخترها؟ چگونه مخ بزنم ؟ چگونه مخ بزنیم ؟آموزش دوستی با دختر آموزش زدن مخ آموزش مخ زنی آموزش مخ زنی از دخترها به حرق آوردن دخترا بهترین روش مخزنی جدیدترین روش دوست دختر پیدا کردن دخترها چه پسرهایی رو دوست دارند؟ دوست دختر پیدا کردن دوستی سالم با دختر روشهای دوست شدن با دخترها روشهای شماره دادن دخترها زدن مخ دخترا نزدیک شدن به دخترها نفوذ در دل دخترها؟ چگونه مخ بزنم ؟ چگونه مخ بزنیم ؟آموزش دوستی با دختر آموزش زدن مخ آموزش مخ زنی آموزش مخ زنی از دخترها به حرق آوردن دخترا بهترین روش مخزنی جدیدترین روش دوست دختر پیدا کردن دخترها چه پسرهایی رو دوست دارند؟ دوست دختر پیدا کردن دوستی سالم با دختر روشهای دوست شدن با دخترها روشهای شماره دادن دخترها زدن مخ دخترا نزدیک شدن به دخترها نفوذ در دل دخترها؟ چگونه مخ بزنم ؟ چگونه مخ بزنیم ؟آموزش دوستی با دختر آموزش زدن مخ آموزش مخ زنی آموزش مخ زنی از دخترها به حرق آوردن دخترا بهترین روش مخزنی جدیدترین روش دوست دختر پیدا کردن دخترها چه پسرهایی رو دوست دارند؟ دوست دختر پیدا کردن دوستی سالم با دختر روشهای دوست شدن با دخترها روشهای شماره دادن دخترها زدن مخ دخترا نزدیک شدن به دخترها نفوذ در دل دخترها؟ چگونه مخ بزنم ؟ چگونه مخ بزنیم ؟ چگونه مخ دختران پولدار را بزنیم ؟ , چگونه مخ دختر خوشکلا رو بزنیم ؟ چگونه مخ دخترا فشن رو بزنیم , چگونه پیشنهاد دوستی بدهیم

شماره پیامکدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

50001333331120

Angelمنتظر ییشنهادات و انتقادات شما دوستان عزیز هستیمAngel

گیرم که باخته ام !!! اما
کسی جرات ندارد
به من دست بزند یا از صفحه
بازی بیرونم بیندازد، شوخی
نیست من شاه شطرنجم !!!
صبورم و عجول!!
سنگین...
سرگردان...
مغرور...
لجباز به مقداری زیاد ...
با یک پیچیدگی ساده و مقداری
بی حوصلگیه زیاد!!!
2011/08/14 05:45 AM
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: نستایا ، AHORA ، ♥کیوان♥ ، sima13 ، مهرسا ، MARY ، رامین حسنعلی نژاد ، Lord Wolf ، نرجس ، صحرا 20 ، پسر ایروونی ، majnon-nazervip ، sina ، تمنا ، Negin ، معصی جون ، SADEGH0098
ارسال: #2
RE: چگونه با یک دختر دوست شویم
چگونه با دختری دوست شویم؟(خیلی جالبه!حتما بخونیدش)

گاهی پیش می آید که شما واقعادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک دختر شده اید و دوست دارید به او برسید ولی نمیونید چطوری.نوشته های این پست به شما کمک می کند تا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورد علاقتان دوست شوید.

برای دوست شدن با یک دختر یا اصطلاحا مخ زدن آن باید چند مرحله خیلی راحت را طی نمایید که ما این مراحل را به ترتیب در پایین آورده ایم.البته این رو بگم که نوشته های این پست برای کسایی هستش که عاشق دختری شده اند و در این بلاگ جایی برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازان نیست.همچنین پیشنهاد میکنم تا وقتی واقعا عاشق یک دختر نشده اید به دوستی باهاش فکر نکنید.

اولین قدم برای دوستی
قبل از آنکه به دختر مورد علاقتان پیشنهادی دهید بهتر است جوابش را در قبال پیشنهادتان بدانید.یعنی مطمئن شوید جواب دلخواهتان را به شما می دهد.باید بدانید با کسی دوست نیست.شرایط دوستی با پسری را دارد؟ و مواردی دیگر که سعی کردیم به بهترین شکل دسته بندی کنیم

خودتان را به او نشان دهید
قبل از پیشنهاد به او بفهمانید که دوسش دارید.اعتماد به نفس داشته باشید، هر باری که اون رو می بینید خودتون رو بهش نشون بدید.نگاش کنید و بذارید بفهمه که متوجه اش هستید (البته نه طوری که ناراحت بشه). معمولا دختر ها وقتی یه پسر رو در روز چند بار میبیند، در مورد اون پسر فکر میکنند.( بهتر است در این مواقع در نهایت شیک پوشی بر سر ببرید و یک پسر با شخصیت باشید و متفکر باشید ) .

خدا را فراموش نکنید
حالا که شما واقعا عاشق شده اید فکر کنم بهترین کمک کننده به شما خدای مهربون باشه.ازش بخواین کمکتون کنه، بهش ایمان داشته باشید.

بنده به شخصه وقتی عاشق شدم خیلی از خدا خواستم کمکم کنه تا به عشقم برسم و خدای مهربونم لطف کرد و همه چیز رو راست و ریست کرد تا من و عشقم بهم برسیم. یادتون نره برای خدا رسوندن دو نفر بهم کاری نداره.

بهترین محل و موقعیت برای پیشنهاد
سعی کنید بهترین مکان را برای پیشنهاد دادن انتخاب کنید تا دختر مورد علاقتان در تنگای مکانی جواب عجولانه به شما ندهد.این مکان باید قابلیت حداقل چند ثانیه فکر کردن رو به او بده و از اونجا که شما از قبل بهش فهموندین که دوسش دارید،آنها را در ذهنش مرور کند. در این محل نه شما و نه او نباید هیچ استرسی داشته باشید.

در این مکان بهتره شما تنها باشید و واسطه ای نگیرید (چون در این مواقع شما پسر دست و پا چلفتی به نظر میایید و دخترها از این پسر ها خوششان نمی آید). و همچنین بهتره طرف مقابل هم تنها و یا حداقل با یکی از دوستانش باشد.

باید و نباید ها در هنگام دوستی
یادتان نرود شما باید جلو بروید و سر صحبت را باز کنید.اعتماد به نفس داشته باشید و همه چیز را عادی جلوه دهید.مودب باشید و با احترام و شمرده حرف بزنید.خود را هرگز از او برتر ندانید.

عاشق طرفتان باشید و این را با حرف زدنتان ثابت کنید.دروغ نگویید زیرا تمام بدبختی ها از دروغ شروع می شود.

فاصلتون رو حفظ کنید و زیاد بهش نزدیک نشید یادتان نرود او در حال حاضر هیچ نسبتی با شما ندارد.

پیشنهادتون رو مطرح کنید ( تمایلتان به دوستی )
بعد اینکه موارد بالا رو به خوبی پشت سر گذاشتید و دختر مورد علاقتان هم میدونه که چقدر شما دوسش دارید و شما هم مطمئنید جوابش جواب دلخواه شماست دیگه باید دست بکار بشید.

اینکه چگونه تمایل خودتون برای دوستی رو بهش بگین خیلی مهمه. در این مواقع شما باید نسبت به شناختی که از طرفتون دارید حرف بزنید.

بهتره جمله و راه متفاوت را بکار ببرید و جملتان کلیشه ای نباشد.( زیرا دختران معمولا در روز چند باری از این جملات را می شنوند، یا نسبت به این جمله حساسیت دارن و یا بدون اعتنا میگذرند ) .

جملات پایین می تونه کمکتون کنه:
در تمام موارد پایین شما باید موارد بهترین مکان و باید و نباید در هنگام پیشنهاد که در بالا قید شده را رعایت کنید.به جلو بروید و خیلی مودبانه سر صحبت را باز کنید

دختر مورد علاقتان در خیابان و یا فروشگاه میبینید: می تونید این طوری بگید:
راستش الان چند وقته که می خوام یه چیزی به شما بگم ولی نمی دونم چطوری… .من از شما خوشم اومده… دوستون دارم.با من دوست میشید؟

و یا بسته به مکان و شخصیت طرفتون می تونید این طوری بگید:

راستش الان چند وقته که می خوام یه چیزی بهتون بگم ولی نمی دونم چطوری…. فکر نکنم اینجا جای مناسبی باشه، اگه میشه یه جای مناسب تر بریم.من یه کافی شاپ خوب سراغ دارم..

اگه به فکر فرو رفت و یا گفت نمیشه، سریع بگویید: تنها 10 دقیقه وقتون رو بیشتر نمی گیرم. اجازه بدید حرفای دلم رو بزنم. در این 10 دقیقه ثابت کنید که عاشقش هستید.

دختر مورد علاقتان همسایه یا اقوامی که می شناسید باشد: می توانید اینگونه بگویید:
ببخشید «اسم کوچک دختر» خانوم… .راستش الان چند وقته تو دلم یه چیزی هست که می خوام بهتون بگم ولی روم نمیشه… . من از شما خیلی خوشم میاد یعنی دوستون دارم. با من دوست میشید؟

اگه سکوت کرد و یا به فکر فرو رفت و یا سریع جواب منفی داد. خیلی سریع بگوید : خواهشا روش فکر کنید منتظر جوابتون می مونم.

دختر مورد علاقتان هم کلاسی و یا هم دانشگاهیتان باشد: می توانید اینگونه بگویید :
ببخشید خانوم « فامیلی دختر » …. راستش نمی دونم چطوری بگم… (چون شما با رفتارتون از قبل بهش ثابت کرده اید که دوسش دارید او در این لحظه دو زاریش می افتد و به حرف شما بیشتر توجه می کند. رومانتیک تر حرف بزنید)

ادامه بدید: شاید خودتون هم فهمیده باشید.من از شما خوشم اومده، دوستون دارم. با من دوست میشید؟

و یا : انگاری شما رو خدا بهم نشون داده . بعد اولین دیدنتون یه جور خاصی شدم. چند وقته دلم پیشتون گیره. باهام دوست میشید؟

پیشنهاد میکنم چکیده از هر کدوم البته با توجه به موقعیت خودتون رو انتخاب کنید و یا بهتره خودتون یکمی خلاقیت بخرج بدید و جملات رو متناسب با حال خودتون تغییر بدیدن. امیدوارم موفق بشید.

اگر جواب رد شنیدید
شما یک عاشق واقعی هستید و نباید به همین زودی ها جا بزنید. شاید او بخواهد شما را آزمایش کند که چگونه آدمی هستید. بعد مدتی دوباره به سراغش بروید و برایش واضح تر توضیح دهید.

آنچه در دلتان هست را بطور صمیمی تر از دفعه اول بیان کنید. امیدتان به خدا باشد.

پا فشاری شما نشانه علاقه شما به طرفتان است پس نباید این پا فشاری موجب ناراحتی او شود که این یعنی عدم علاقه شما به او.

نظرات دوستــان: توسط:عاشقه هر عاشق
دخترها که به این راحتی خر نمیشن که…………….
ن دفعه هم شاکی هم محقق!
تنه ی ما پیدا کردن دوست دخترراحته،نگه داشتنش سخته…!

توسط:عاشق بیکار
چگونه دوست دختر پيدا كنيم؟

اصلا نگران نباشيد چون دخترها زياد شدن و در حال ترش شدن هستن!!!پس نيازي نيست كه ما پسرهاي گل دنبال اونها راه بيفتيم(ولي بايد حتما راه بيفتيم) حالا ما در اينجا فرض مي كنيم كه اونها ناز مي كنن اگه زشت بودي چه كار بايد كني؟؟؟هيچ مي دوني يا نه؟؟؟؟پس بخون خوب اين كه كاري نداره كه…ابروهات رو بگير…كرم سفيد كننده بزن…دماغت رو عمل كن…
خلاصه هر چي داشتي بزن
حالا بگذريم اينا رو كه زدي مي ري پيشه دختره چشمات رو ببند و بهش بگوووووو مي خوام يه رابطه دوستانه با شما برقرار كنم(منظورم رابطه سالمه)البته اصلا انتظار نداشته باشين كه همون اول بگه باشه عزيزم بيا با هم دوست بشيم.
البته اونجا بايد شماره تيليفونت رو بدي…آخه اگه ندي نميشه….شماره رو كه دادي بعد برو….اون خودش بعد از 1 هفته حالا بستگي به دخترش داره…بهت بابت اون حرفت مي زنگه….و حالا بايد اينجا خودت يه جوري طرف رو راضي كني….اينجاش
ديگه به من ربطي نداره…آخه هر كس يه جوريه…
اگه نشد فقط كار رو به خون و خونريزي نكش….آخه به من ربطي نداره…شتر ديدي نديدي….من بي تقصيرم

توسط:جواد خان
حقا که این پسره بی کاره،نه عاشق.رفته تو خط هوس بازا….

توسط:افشین
پیدا کردن دوست دختر که این همه دنگ و فنگ نداره
افقط باید بتونی نگهش داری …این هنر هست!!!

توسط:عشق من
سلام.وبت قشنگه.
دخترا حتما بايد عاشق پسراي جوان بشن؟

توسط:بهبد
الان چند وقته دورو ورش می پلکم..بهم نگاه نمیکنه..نمی دونم چیکار کنم..خیلی دوسش دارم..چون میترسم بگه نه هنوز جلو نرفتم…

توسط:روزبه
سلام گلم خوبی من واقعا واقعا و واقعا عاشق یه دختری هستم و به خدا دنبال هوس بازی نیستم ولی رفتم با اون دختره حرف زدم اروم مهربون و با کلاس ولی یه چیزی گفت که دیگه مهرم نسبت بهش خیلی کم شد گفتش که دوست پسر داره هنوزم دوسش دارم می تونی کمکم کنی چیکار کنم

توسط:دوست
جواب آقا روزبه
به نظر من بي خيال اون دختر شو خودتو كوچيك نكن اگه دوست داشته باشه خودش مياد طرفت وبهت قول ميدم كه بياد

توسط:sh.r
سلام من عاشق استادم شدم ولی مایه دار نیستم تا دلت بخواد پسر خوبیم ولی نمیدونم چطوری برم جلو قاطی کردم

توسط:محمد
دختری که دوسش دارم با یکی دیگه دوست شده دیر جنبیدم چه کار کنم

توسط:علی
من یکی رو دوست دارم اما با یکی دیگه رفیق شده چه کنم با اون دوست بشم

توسط:طوفان
اقا کی گفته دختر ها حق امتحان کردن پسر ها را دارن
یا اینکه پسر ها باید ناز دختر ها را بکشن
به نظر من وقتی یه پسر میره جلو ، به یه دخت پیشنهاد میده برای دخترای این زمانه واقعا یک شانس که باید دو دستی بچسبتش

توسط:اشکان
سلام به پسرای عزیز، این رو واسه شما چند نفر می فرستم که گفتید دختر مورد علاقتون یه دوست پسر داره و می خواید باهاش دوست شید. مسئله سر اینه که شما ها باید بدونید چه جوری اون دختره رو بدزدید. باید بدونید چی بگید، چطوری رفتار کنید. مثلاً باید بدونید موقعی که دختره با دوست پسرش هست چه طوری شمارش رو بگیرید و اگه تو جمع دوستاش هست چی کار کنید و یا اگه تنها هست چی کار کنید. اوه اوه، می بینم که خیلی ذوق کردین اگه خیلی خوشتون اومده ….

توسط:سحر
تورو خدا کمکم کنید عاشق پسر خالم هستم یه روز دلو به دریا زدم و بهش گفتم دوستش دارم اونم گفت دوستم داره ولی از ترس اینکه نتونه منو خوشبخت کنه می گه فراموشش کنم نمی تونم واقعا نمی تونم کمکم کنید

توسط:ashkan0008
سلام دوست عزيز.از وب تون ممنونم خيلي حال کردم ولي اگه بتوني يک راه حلي واسه مشکلم بذاري خيلي ممنون ميشم.اينکه من يک سال بادختري دوست شدم واون الان 5ماهي ميشه که بعداز دادن کادوي تولدم هنوز يک تلفن هم نزده ولي يک از دوستام خيلي اونو دوست داره ولي ازاون طرف من هم اونو خيلي خيلي دوسش دارم .فکر کنم که اون تا الان با اون دوست شده .به خدا موندم چکارکنم .لطفا اگه ميتوني يک راه حلي جلوم بذاري دارم داغون مي شم هرچه سريع تر خيلي بهتره

توسط:عاشق واقعی
سلام عزیزم از وبلاگ خوبتون ممنون هستم . راستش من یه دختری رادوست داشتم واون هم منو دوست داشت .الآن 3ماهی است که اون دیگه منو فراموش کرده اما من بخاطر اینکه خیلی دوسش داشتم نمی تونم فراموشش کنم دوست دارم که شما منو راهنمایی کنید چون این روزها خیلی حال خوبی ندارم ممنون از شما .

توسط:رضا عاشق
الان چند وقتی هست که دیدمش خیلی دوستش دارم می خوام به کارهایی که گفتی عمل کنم به امید این که قبول کنه

توسط:امیر
سلام.من عاشق دختر اقواممونم.این کارایی که گفتی کردم.اولش گفت بله,بعد بهم زد,آخه قبلش با یکی دوست بود و میخواستش,بعد فهمید ّبسره دوست دخترای زیادی داره ولش کرد,بعد دوباره بهش گفتم گفت:بله.,الان ن دوباره میگه نه.فکر میکنم با همون بسره هستش,بعدا مطیع آبجیشه یعنی هر چی ابجیش میگه همونه, ابجیش باهم بده,چی کار کنم که باهام ازدواج کنه,بهم بگه بله,ممنونم.

توسط:پوريا
سلام
من بدجور داغونم.
منم يه جورايي همون سوال عاشق واقعي رو دارم.
اما عشق آخرش خداست.

توسط:سهیل
خواهش میکنم کمکم کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 ساله دانشجو ام عاشق یه دختره تو دانشگاه شدم تا حلا شاید 4 بار جلو رفتم دختره بمن جواب نه گفت ولی حالا بمن اس ام اس میزنه همش میگه تو درسا کمکم کن یا من با تو میخوام درس ور دارم قبلا من دیدم که با یکی دو نفر بود ولی حالا یجورایی بمن اعتماد داره فکر کنم میدونه دوسش دارم…….مثلا موقع انتخاب واحد با تلفن با هم درس ورداشتیم یا حتی من والنتاین بهش اس ام اس عاشقانه زدم و اون جواب داد…یه جورایی شل کن سفت کن راه انداخته خدای بزرگ میدونه دارم داغون میشم…..مشکلی هم ندارم هم درسخونم هم مورد احترام و اعتماد تو دانشگاه فیس بدی هم ندارم….چکار کنم بازم دنبلش برم عشقمو با نگاهو رفتارم بهش نشون بدم.؟؟؟؟؟……….شما را به خون حسین قسم میدم تورو به اون امام رضا که اسمشو اون بالا نوشتی کمکم کنید

توسط:بهزاد
من 20 سالمه اما هنوز دوست دختر نداشتم 1 داشتم اونم شانس ما عروس شد هنوز که هنوزه تنهام دیگه مثل قدیم جرات اینکه با دختری گرم بگیرم ندارم حتی وقتی سلام علیک میکنم انگار که دارن جونمو میگیرن

سلام بر تو ای عاشق پاک دامن . من علی چند ماهه یک دخترو می خوام تا چند وقت پیش خواستم برم بگم تا این که یک خبر به دستم رسید که طرف قبلا دوست پسر داشته . من تو خیالم دنبال یک دختر صفر کیلو متر می گشتم اما از اون موقع حالم بد جور خرابه و … و دختره یک ذره کرمه مثلا جلوی همه بلند صحبت می کنه پسر دختر فرقی نداره ولی کلا این جوریه , بلند می خنده . درمورد پسره من از پسره خیلی سرم اما اون از بزرگتره و دختره از من یک یا دو سال از من بزرگتره اما من مطمئن نیستم که اون موقع باهاش دوست بوده اما الان می دونم دوستم داره ولی از علاقه من به اون کم شده نه در حدی که ولش کنم
خواهش میکنم کمکم کن

توسط:مرجان
سلام خیلی جالب بود . راستش من تا حالا با کسی دوست نبودم ولی مطمینم که این راه حل حتی اگه دختری بیش از حد هم سر سخت باشه جواب میده اقایون باید یه کم صبورتر باشن و انتظار نداشته باشن همون دفعه ی اول جواب بله بگیرن اگه کسی واقعا عاشق طرف مقابلش باشه باید اینو درک کنه که دخترا فقط یکیو می خوان که ثابت قدم باشه حداقل تو عشقش. ممنون از مطالب جالبتون من بار اولم بود که وارد وبلاگتون شدم

ببخشیدا ولی در جواب یکی از دوستان باید بگم که دختری که همش با این و اون بوده صد در صد بعد از شما هم به خاطر عادت کردن به رفتارش دوباره همون کارشو ادامه میده چون من خودم دانشجو هستم و این جور موردا رو زیاد دیدم حتی بیشتر اقایون هم همین طورن تا یکی دیگرو میبینن قبلی رو فراموش میکنن ولی منظورم به اقایون محترمی مثل شما نبود چون این طور که ازصحبتاتون معلومه شمااینطوری نیستین . درسته دیگه؟

توسط:پسری از شمال
سلام بیا و به من بگو چرا تو دانشگاهمون هیچ کی از من خوشش نمیاد.خودم هم موندم ؟؟؟؟؟

من میگم شما باید طرز برخوردتونو تغییر بدید حداقل در رابطه با دخترا باید طوری برخورد کنید که اونا به سمتتون بیان بعد شما ازشون درخواست دوستی میکنین این واسه اقایون تواین دوره زمونه کار راحتیه شما میتونید از دوستای با تجربتون کمک بگیرین . مرسی . موفق باشی

توسط:ردیاب
من اونو دوست دارم اون کم دووستم داره

توسط:ا2ه
این همه کار لازم نیست که دخترا جدیدا وقتی یه پسر میبینن معضرت میخوام مثل گوریل میپرن سرش دیگه لازم نیست خودتو خسته کنی

توسط:قاسم
به نظر من هیچ کدوم از این حرفها به درد نمی خوره(البته به نظر شما احترام می گذارم) ولی یه عاشق واقعی نیازی به این کارها نداره که با من دوست میشی یانه, اولا منظور از این دوستی چیه یعنی دوست دختر دوست پسر باشیم اگه منظور اینه پس این عشق واقعی نیست اگه آدم واقعا عاشق باشه صاف ساده میشه از خود گذشته میشه خلاصه بگم وقتی آدم عاشق بشه خوشکل میشه مطمئن باشید طرف مقابل حتما احساس شما رو می فهمه واگه احساسات شما بی ریا باشه یه دل نه صد دل عاشقتون میشه بعد آدم می تونه بهش بگه دوسش داره ومی خوات بیات خواستگاریش, مطمئن باشید عشق اگه بی ریا باشه به عشق دوطرفه تبدیل میشه . ولی کسایی که میگن حالا باهم دوست بشیم تا بعد ببینیم چی میشه شک نکنید این عشق واقعی نیست. باتشکر از شما که این فرصت دراختیار جونها قرار می دید. موفق و پیروز باشید

توسط:حمید از قم
سلام راستش من کسی رو دوسش داشتم عاشقش بودم ولی اون ازدواج کرد انروز تو خیابون دیدمش حالم گرفته شد میخوام برم دنبالش وازش تقاضای طلاق کنم به نظر شما میشه کاری کرد تورو خدا کمکم کنید من بدونه اون نمیتونم

توسط:ابوالفضل
سلام مطالبتون خیلی خوب بود
ولی دیگه لازم نیست دنباله دوست دختر باشیم چون اینقدر تعدادشون زیاد شده که دارن میترشن
خودشون دنباله تون میان .باور نمیکنید صبرداشته باشید

توسط:ضد ابوالفضل
دلم میخواد گردنتو بشکنم هوس باز.همین شماهایین که گندزدین به عشق.دوست دختر…دوست پسر…

من دخترای دیگرو نمیدونم ولی من اینطوری نیستم اصلا رفاقت با اقایون به چه دردی میخوره معذرت میخوام این نظر شخصیمه شاید خیلی از دخترا همین طور باشن که شما میگین ولی من طرفدارشون نیستم خیلی ممنون ازت

توسط:نادر
عشق چه واژه ای هست ؟؟!!!!!!!!!!!!!!
ع ش ق فقط از سه تا حرف تشکیل ولی یه دنیا معنی داره
همیشه سعی کنید خودتون رو جذاب نشون بدین به خودتون تلقین کنید بهترین راه و سریع ترین راه ممکن به خود ایمان داشته باشید

توسط:حامد از تبریز
سلام . همه ی اینایی که گفتی درسته . ولی اگه یکی عاشق واقعی باشه وقی عشقشو میبینه هنگ میکنه . مثل من که 1 ساله نتونستم برم بهش بگم . هر بار که میبینمش پاهام سست میشه . ضربان قلبم میره بالا . رنگم سفید میشه . نفس هام تند تند میشه . به یه حالی میفتم که نگو . نمیدونم جوابش مثبته یا منفی . ولی توی کلاس هر روز 10 ها بار منو نگاه میکنه . منم که از اول روز تا وقتی که دانشگاه هستم زل میزنم بهش . نمیدونم چیکار کنم

توسط:عاشق
وقتي ادم عاشق بشه،دلش ميگيره،هميشه به فكر اونه و قلبش درد ميكنه يا 350 بار اسمشو مي نويسه و گيج ميشه؟خودشم اگه طرف دختري باشه كه يه بار از جلوت گذشته،وفكر كني از جلويت قطار گذشته…من كه تا به حال اينطوري نشده بودم…

توسط:ye doost
اگه دو نفر عاشق هم باشن بهشون چی میگن؟دوست دختر و دوست پسر واژه های قشنگی نیستن نمیشه یه کلمه ی جدید بسازیم؟این رو که گفتم منظورم خودم نبود

توسط:رضوان از شمال
سلام.چند مرحله اولتون رو رفتم جواب هم داد خدا کنه بقیش هم جواب بده.

توسط:بهار-anti boy
آخه پسرا 1 ریالم ارزش دارن؟نه خداییش؟خوب ندارن دیگه

توسط:مهرداد
تقریبا 4 ساله بود عاشق دختری که همسایه ی ما بود بودم اون هم عاشق من بود.یعنی اول اون عاشق من شد.ولی چهار سال عین مجسمه ای که میخواد داد بزنه هر روز از کنار هم رد میشدیم.اخرش هم اونا اسباب کشی کردنو رفتن.
فکر میکنید داستان همین جا تموم شد.
نه…نه…نه…
بعد از یک سال پیداش کردم.همین قدر بدونین که همه ی عوامل دست به دسته هم دادن و به قول خودمون معجزه شد.
اون روزی که بعد از یه سال منو دید…انگار همه ی دنیا رو بهش دادی…
ولی هنوز هم نتونستم بهش بگم که چقدر دوستش دارم.ولی میدونه که دوسش دارم…
ازتون میخوام منو دعا کنید.

توسط:ميليكس
خيلي جالب بود با دختر خانومي قديما دوست بودم و دقيقا با يكي از شيوه هاي شما جلو رفتم هر چند سختگير بوداما قبول كرد و 2 سال رفاقت كرديم هر چند رابطمون قطعه اما خوندنه وبلاگ بهاين فكر منو فرو برد كه دوباره برم و باهاش صحبت كنم

توسط:اهورا
با سلام اولا:که برای ازدواج باید با خانواده ها در میان گذاشت .دوم:این چه راهیه دوشت شدن اصلا ضامن ازدواج یا ازدواج موفق نیست. سوم:باید این مطالب رو کسی بخونه که جنبه تحلیل کردن داشته باشه درس بگیره نه بیاد مثل احمق ها شمارشو بذاره توسایت این آدما با ید برن پیش روان پزشک.چهارم: شما باید جامعه ایران رو که خیلی هم آسیب پذیر هست (به دلیل مشکلات عاطفی جوانان) با راه های بهتری از دوست شدن که خدا نکنه میتونه به اووووووووووون جاها هم بکشه البته زبونم لال چون مشکل مردم اینه میخا بگی ندیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به هر حال متشکرم ازشما چون راهتون میتونه برای یه سری آدما به درد بخوره (البته کم).

توسط:سركش
من يه دختر 18 سالم .تا حالايه پسر لايق نديدم! چند وقته قصددوستي دارم اما به هيچكدوم از هم جنساتون نمي تونم اعتماد كنم . حالا يكي بگه چي كار كنم؟

توسط:سرکش
راستی پسرا چرا فکر می کنن دخترا عقده پسر دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماها که عرضه ندارید عشقتونو رک بگید به چه درد دختر می خورید؟
به هر حال من آدم احساساتی نیستم. 5 ماه دنبال یکی گشتم که بشه خیلی کمه کم 3 سال باش باشم.آخه تنوع طلب نیستم.اما پیدا نشد.
منم بی خیال شدم.
به نظر من :
عشق یعنی زندگی را باختن چند سالی با هر الاغی ساختن.البته بلا نسبت.

توسط:سر کش
سهیل جونم :
خودتو نباز. نری خودتو بکشیا؟! بیا از من فراموش کردنو یاد بگیر خوب بلدم. انقد با آدمای … آشنا شدم که سریع همرو فراموش می کنم اگه بخوام.

شماره پیامکدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

50001333331120

گیرم که باخته ام !!! اما
کسی جرات ندارد
نیست من شاه شطرنجم !!!
صبورم و عجول!!
سنگین...
سرگردان...
مغرور...
لجباز به مقداری زیاد ...
بی حوصلگیه زیاد!!!
2012/04/12 12:58 PM
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: sima13 ، مهرسا ، صحرا 20 ، sina ، تمنا
ارسال: #3
پیدا کردن دوست دختر

باور کنید کار سختی نیست . البته میدونم که برای دخترها پیدا کردن دوست پسر راحت تره چون اکثر پسرها به قول معروف در این زمینه پا هستند ولی خیلی از دخترها تمایلی به دوست شدن با پسرها رو ندارن و بعضی هم به سختی با اونا دوست میشن پس برای دوست شدن به نکات زیر توجه کنید.

١- اعتماد به نفس کامل داشته باشید و با اطمینان جلو برید . از اینکه به شما جواب نه بگه نترسید .

٢-در جمع دوستانش بهش پیشنهاد دوستی ندید .چون مطمئنا جواب نه میشنوید مگه اینکه دوستان شما هم همزمان به دوستان او پیشنهاد بدن که مثلا دسته جمعی بیرون بریم و این وسط شماره ها رد و بدل بشه .

٣- هرگز هرگز برای دوستی یا پیشنهاد ازدواج دوستتون را واسطه نکنید . باور کنید خیلی از دوستهای صمیمیتون زیرابتون رو میزنن شاید باور نکنید ولی من خودم چندین مورد این رو دیدم . از طرف دیگه هیچ دختری از یک پسر دست و پا چلفتی که عرضه یک پیشنهاد دادن رو نداره خوشش نمیاد . مطمئن باشید جواب نه میشنوید.

۴-به بخش چگونه دوست شویم که نوشته شده رجوع کنید و اگه دیدید دختری این کارها رو جلوی شما انجام میده بدونید که میخواد باهاتون دوست بشه .

۵- میتونید با یک سلام ساده شروع کنید . مثلا اگه طرف همکلاسیتونه هر روز بهش سلام کنید و سر راهش باشید . وقتی با دوستاش حرف میزنه بهش نگاه کنید بذارید بفهمه بهش توجه میکنید. برای مدتی این کار رو بکنید ولی طولش ندید .ببینید چطور مورد توجه اون قرار میگیرید

۶- به دختر مورد نظرتون نزدیک بشید و سر صحبت رو باهاش باز کنید . بهش نگید میشه وقتتون رو بگیرم این جمله رو روزی صد بار دخترها میشنوند و نسبت به این جمله حساسیت دارن بلکه در مورد مسائل عادی باهاش صحبت کنید مثلا در مورد جزوه درسی و بهش بگید چطوری میتونم اشکالاتم رو ازتون بپرسم ؟ با این سوال با یک تیر دو نشون زدید اول اینکه بهش فهموندید که یک جورایی میتونه به شما کمک کنه و دوم اینکه بهتون میگه که به من زنگ بزنید یا من به شما زنگ میزنم .

٧- اگر قرار شد شما به او زنگ بزنید حتما سر ساعت مقرر تماس بگیرید .با این کار بهش نشون میدید که وقت شناس هستید . منتظر صحبت کردن با او هستید . برایش احترام قائلید .

٨- اگر قرار شد او به شما زنگ بزنه در اون ساعت تلفن رو مشغول نکنید .

٩- در جلسه اول بحث باید کاملا معمولی و مثلا پیرامون همون مشکلات درسی باشه . پله پله برید جلو .

١٠-بعضی از دخترها اهل دوست شدن نیستند . بعضی اعتماد به نفس کافی ندارند . بعضی خانواده شان این مساله رو نمیپذیره و بعضی از دوست شدن میترسند و... پس اگر برای دوست شدن با دختری جواب رد شنیدید اصلا ناراحت نشید و این مساله رو به خودتون نگیرید برید سراغ اونایی که مایل به دوستی با شما هستند .

١١- نکته مهم اینه که یک دختر سر اینکه کدوم پسر شیک تر یا خوش تیپ تره با اون قرار نمیذاره و به دوستیش ادامه نمیده اون باید از حس مردانگی شما لذت ببره

بر چسب های نوشته :

دختری به نام نل دوست چگونه چگونه ایمیل بفرستیم دوستت دارم چگونه بفهمیم باکره هستیم دوست داشتن چگونه چاق شویم دختری با کفشهای کتانی دوستی چگونه لاغر شویم دختری به نام ایران دوست دختر یابی دختری با خالکوبی اژدها دختری با گوشواره مروارید چگونه وبلاگ بسازیم دختری در انتظار دوست پسر دختری که پیر شد چگونه ایمیل بسازیم چگونه پولدار شویم دختری در مه

50001333331120

گیرم که باخته ام !!! اما
کسی جرات ندارد
نیست من شاه شطرنجم !!!
صبورم و عجول!!
سنگین...
سرگردان...
مغرور...
لجباز به مقداری زیاد ...
بی حوصلگیه زیاد!!!
2012/04/12 12:59 PM
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: sima13 ، نرجس ، صحرا 20 ، sina
ارسال: #4
چگونه با دختری دوست شویم
اصلا چرا بايد با يک دختر يا پسر دوست بشيم؟

اين سوال خوبيه, شما تاحالا n تا دوست دختر يا پسر عوض کردين و از زندگي راضي هستين و با دوستاي همجنس خودتون هم کلي حال ميکنين پس چرا بايد (ظاهرا) بيدليل با يه غير همجنس دوست بود؟ من ميتونم 1000 تا دليل بيارم که دوستي صرف با يه غير همجنس از رابطه جنسي با هزارتاشون ميتونه جذاب تر باشه, ميگين نه؟ نگاه کنيد!

1 - آشنايي با يه دنياي جديد : نوع نگاه يه غير همجنس به دنيا با نگاه شما کاملا متفاوته. دخترها (يا پسرها) چيزهايي رو ميبينن که شما يا نمي بينيد و يا اگه ميبينيد, متوجه نميشيد! نکته منفي اينه که دخترها به هيچ وجه چيزهايي رو که ميبينند رو با غير از دوستان خودشون در ميون نميزارن و اينها رو جزو اسرار حرفه اي خودشون نگه ميدارن. تنها راهي که ميشه از درون ذهن يه دختر سر درآورد و دنيا رو از ديد اون ديد, دوست بودن با اونه! هزاران نکته جالب وجود داره که يه دختر ميدونه و به پسرها نميگه! مثلا اينکه دخترها وقتي اولين بار پسري رو ميبينن اول به کفشهاش نگاه ميکنن و يا اينکه دخترها از چه مدل مويي در پسرها خوششون مياد و ... خلاصه درک کردن دخترها و شناخت اونا رازيه که تو هيچ کتابي نوشته نشده و فقط از طريق دوستي با يکي از اونها به دست مياد.

2 - مشاوره بدون قصد و غرض : پسرها در بعضی از موارد نیاز به راهنمایی و مشاوره با یک دختر دارند. تو این شرایط به حرف دوستان پسر خودشونو هم که اصلا گوش نميدن, چون یا فکر ميکنن که بقيه پسرها دارن از روی قصدی حرفشونو میزنن یا نه ، اصلا راهنمایی اونا به دردشون نمیخوره و اونی هم که داره راهنمایی میکونه یکیه مثل خودش ! تو اين موارد يه دوست مونث لازمه تا به داد شما برسه و بهتون مشاوره بده و در موارد ضروری هم يکي بزنه تو سرتون تا چشماتون باز شه و ببينيد دارين تو چه چاهي مي افتين!

3 - چشمه محبت : خاصيت خيلي خوبي که دخترها دارن و پسرها اصلا ندارن یا خیلی کم دارن , دلسوزي و محبت بدون چشمداشته (فقط نسبت به دوستانشون)! شما مثلا ميتونيد به دوست مونث تون زنگ بزنيد و بگين که ميخواين برين و لباس بخرين (از نوع دختر کش) و احتياج به راهنمايي دارين, اون بيچاره هم از صبح تا شب دنبال شما اينور اونور مياد تا شما خوش تيپ بشين! -- (البته بعضي پسرها هم در انتخاب لباس دخترونه ش-ا-هکارن, دخترها هم از راهنمايي پسرها غافل نشن!)

4 - مامور مخفي یا کمک غیر مستقیم : فرض کنيد يه دختر يا پسري هست که شما شماره تلفونش يا آدرسش يا هر چيز ديگشو لازم دارين. اگه از هر راهي رفتين و تيرتون به سنگ خورد, دوست مونث (مذکر) شما ميتونه کمکتون کنه! چون يا از طريق يک يا دو واسطه ميتونه اطلاعات لازم رو کسب کنه و يا اينکه به عنوان جاسوس نفوذي به سوژه شما نزديک بشه! دختري که ممکنه به هيچ پسري شماره نده, دليلي نداره به يه دختر که همين امروز هم باهاش آشنا شده شماره نده!!!!

5 - صرفه جويي : پسرا اين حرف منو قبول دارن که آشنا شدن با يه دختر جديد احتياج به صرف وقت, انرژي و معمولا پول زيادي داره و تا رسيدن به مرحله دوستي وقت زيادي ميبره... اما دوست مونث شما دوستان دختر بسيار خوبي داره که اولا شما رو تقريبا ميشناسن, چون دوستتون در مورد شما قبلا باهاشون حرف زده. ثانيا بهتون اعتماد دارن, چون ميدونن که شما معني دوستي رو ميدونيد. ثالثا همشون دلشون ميخواد شما رو ببينن و با شما آشنا بشن!!!

6 - کمک اضطراري : فرض کنيد که یکی از دوست پسر يا دوست دختر شما, شمارو توی یک مشکلی گذاشته! شما دارين به زمين و زمان بد و بيراه ميگين و عصباني هستين! خوب, ميتونيد به دوستتون زنگ بزنين, اون بيچاره هم کمکتون میکنه تا مشکلتون رفع بشه!

مهم .ببينيد, رابطه بين دختر و پسر, چيزي نيست که از اول بشه پيش بيني کرد آخرش به کجا ختم ميشه. شما دارين با کسي دوست ميشين که ممکنه چيز زيادي ازش ندونين. تقريبا هيچ دختر و پسري در ابتداي آشنايي, شخصيت اصلي خودشونو رو نميکنن و فقط گذشت زمانه که واقعيت آدمها رو نشون ميده (مثلا خود شما اول آشنايتون خيلي مودب نبودين؟). حتي اين روزا با پيشرفت لوازم آرايشي, در مورد قيافه آدمها هم زود نميشه قضاوت کرد و مثلا خيلي از چشمهاي آبي يا سبزي که ميبينيد, قهوه اي از آب درميان. پس اینکه چکار کنی تصمیمیه که فقط خودت برای خودت میگیری.

خب . حالا اگه تصمیم دارین که دوستی برای خودتون پیدا کنید باید بدونین که چه کاری و چطور انجام بدیم !

اما خیلی هامون شاید بگیم : نمیشه !

50001333331120

گیرم که باخته ام !!! اما
کسی جرات ندارد
نیست من شاه شطرنجم !!!
صبورم و عجول!!
سنگین...
سرگردان...
مغرور...
لجباز به مقداری زیاد ...
بی حوصلگیه زیاد!!!
2012/04/12 01:03 PM
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: sima13 ، مهرسا ، نرجس ، مهرانا
ارسال: #5
Ideaمدیرجان چه پستی گذاشتیاExclamationExclamation
2012/07/30 04:16 AM
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: Admin ، sima13 ، مهرسا ، صحرا 20 ، مهرانا
ارسال: #6
nokte RE: چگونه با یک دختر دوست شویم
(2012/04/12 12:58 PM)Admin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چگونه با دختری دوست شویم؟(خیلی جالبه!حتما بخونیدش)

گاهی پیش می آید که شما واقعادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک دختر شده اید و دوست دارید به او برسید ولی نمیونید چطوری.نوشته های این پست به شما کمک می کند تا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورد علاقتان دوست شوید.

برای دوست شدن با یک دختر یا اصطلاحا مخ زدن آن باید چند  مرحله خیلی راحت را طی نمایید که ما این مراحل را به ترتیب در پایین آورده  ایم.البته این رو بگم که نوشته های این پست برای کسایی هستش که عاشق دختری  شده اند و در این بلاگ جایی برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازان نیست.همچنین پیشنهاد میکنم تا وقتی واقعا عاشق یک دختر نشده اید به دوستی باهاش فکر نکنید.

اولین قدم برای دوستی
قبل از آنکه به دختر مورد علاقتان پیشنهادی دهید بهتر است  جوابش را در قبال پیشنهادتان بدانید.یعنی مطمئن شوید جواب دلخواهتان را به  شما می دهد.باید بدانید با کسی دوست نیست.شرایط دوستی با پسری را دارد؟ و  مواردی دیگر که سعی کردیم به بهترین شکل دسته بندی کنیم

خودتان را به او نشان دهید
قبل از پیشنهاد به او بفهمانید که دوسش دارید.اعتماد به نفس  داشته باشید، هر باری که اون رو می بینید خودتون رو بهش نشون بدید.نگاش  کنید و بذارید بفهمه که متوجه اش هستید (البته نه طوری که ناراحت بشه).  معمولا دختر ها وقتی یه پسر رو در روز چند بار میبیند، در مورد اون پسر فکر  میکنند.( بهتر است در این مواقع در نهایت شیک پوشی بر سر ببرید و یک پسر  با شخصیت باشید و متفکر باشید ) .

خدا را فراموش نکنید
حالا که شما واقعا عاشق شده اید فکر کنم بهترین کمک کننده به شما خدای مهربون باشه.ازش بخواین کمکتون کنه، بهش ایمان داشته باشید.

بنده به شخصه وقتی عاشق شدم خیلی از خدا خواستم کمکم کنه تا  به عشقم برسم و خدای  مهربونم لطف کرد و همه چیز رو راست و ریست کرد تا من  و عشقم بهم برسیم. یادتون نره برای خدا رسوندن دو نفر بهم کاری نداره.

بهترین محل و موقعیت برای پیشنهاد
سعی کنید بهترین مکان را برای پیشنهاد دادن انتخاب کنید تا  دختر مورد علاقتان در تنگای مکانی جواب عجولانه به شما ندهد.این مکان باید  قابلیت حداقل چند ثانیه فکر کردن رو به او بده و از اونجا که شما از قبل  بهش فهموندین که دوسش دارید،آنها را در ذهنش مرور کند. در این محل نه شما و  نه او نباید هیچ استرسی داشته باشید.

در این مکان بهتره شما تنها باشید و واسطه ای نگیرید (چون  در این مواقع شما پسر دست و پا چلفتی به نظر میایید و دخترها از این پسر ها  خوششان نمی آید). و همچنین بهتره طرف مقابل هم تنها و یا حداقل با یکی از  دوستانش باشد.

باید و نباید ها در هنگام دوستی
یادتان نرود شما باید جلو بروید و سر صحبت را باز کنید.اعتماد  به نفس داشته باشید و همه چیز را عادی جلوه دهید.مودب باشید و با احترام و  شمرده حرف بزنید.خود را هرگز از او برتر ندانید.

عاشق طرفتان باشید و این را با حرف زدنتان ثابت کنید.دروغ نگویید زیرا تمام بدبختی ها از دروغ شروع می شود.

فاصلتون رو حفظ کنید و زیاد بهش نزدیک نشید یادتان نرود او در حال حاضر هیچ نسبتی با شما ندارد.

پیشنهادتون رو مطرح کنید ( تمایلتان به دوستی )
بعد اینکه موارد بالا رو به خوبی پشت سر گذاشتید و دختر مورد  علاقتان هم میدونه که چقدر شما دوسش دارید و شما هم مطمئنید جوابش جواب  دلخواه شماست دیگه باید دست بکار بشید.

اینکه چگونه تمایل خودتون برای دوستی رو بهش بگین خیلی مهمه. در این مواقع شما باید نسبت به شناختی که از طرفتون دارید حرف بزنید.

بهتره جمله و راه متفاوت را بکار ببرید و جملتان کلیشه ای  نباشد.( زیرا دختران معمولا در روز چند باری از این جملات را می شنوند، یا  نسبت به این جمله حساسیت دارن و یا بدون اعتنا میگذرند ) .

جملات پایین می تونه کمکتون کنه:
در تمام موارد پایین شما باید موارد بهترین مکان و باید و  نباید در هنگام پیشنهاد که در بالا قید شده را رعایت کنید.به جلو بروید و  خیلی مودبانه سر صحبت را باز کنید

دختر مورد علاقتان در خیابان و یا فروشگاه میبینید: می تونید این طوری بگید:
راستش الان چند وقته که می خوام یه چیزی به شما بگم ولی نمی دونم چطوری… .من از شما خوشم اومده… دوستون دارم.با من دوست میشید؟

و یا بسته به مکان و شخصیت طرفتون می تونید این طوری بگید:

راستش الان چند وقته که می خوام یه چیزی بهتون بگم ولی نمی  دونم چطوری…. فکر نکنم اینجا جای مناسبی باشه، اگه میشه یه جای مناسب تر  بریم.من یه کافی شاپ خوب سراغ دارم..

اگه به فکر فرو رفت و یا گفت نمیشه، سریع بگویید: تنها 10  دقیقه وقتون رو بیشتر نمی گیرم. اجازه بدید حرفای دلم رو بزنم. در این 10  دقیقه ثابت کنید که عاشقش هستید.

دختر مورد علاقتان همسایه یا اقوامی که می شناسید باشد: می توانید اینگونه بگویید:
ببخشید «اسم کوچک دختر» خانوم… .راستش الان چند وقته تو دلم  یه چیزی هست که می خوام بهتون بگم ولی روم نمیشه… . من از شما خیلی خوشم  میاد یعنی دوستون دارم. با من دوست میشید؟

اگه سکوت کرد و یا به فکر فرو رفت و یا سریع جواب منفی داد. خیلی سریع بگوید : خواهشا روش فکر کنید منتظر جوابتون می مونم.

دختر مورد علاقتان هم کلاسی و یا هم دانشگاهیتان باشد: می توانید اینگونه بگویید :
ببخشید خانوم « فامیلی دختر » …. راستش نمی دونم چطوری بگم…  (چون شما با رفتارتون از قبل بهش ثابت کرده اید که دوسش دارید او در این  لحظه دو زاریش می افتد و به حرف شما بیشتر توجه می کند. رومانتیک تر حرف  بزنید)

ادامه بدید: شاید خودتون هم فهمیده باشید.من از شما خوشم اومده، دوستون دارم. با من دوست میشید؟

و یا : انگاری شما رو خدا بهم نشون داده . بعد اولین دیدنتون یه جور خاصی شدم. چند وقته دلم پیشتون گیره. باهام دوست میشید؟

پیشنهاد میکنم چکیده از هر کدوم البته با توجه به موقعیت  خودتون رو انتخاب کنید و یا بهتره خودتون یکمی خلاقیت بخرج بدید و جملات رو  متناسب با حال خودتون تغییر بدیدن. امیدوارم موفق بشید.

اگر جواب رد شنیدید
شما یک عاشق واقعی هستید و نباید به همین زودی ها جا بزنید.  شاید او بخواهد شما را آزمایش کند که چگونه آدمی هستید. بعد مدتی دوباره به  سراغش بروید و برایش واضح تر توضیح دهید.

آنچه در دلتان هست را بطور صمیمی تر از دفعه اول بیان کنید. امیدتان به خدا باشد.

پا فشاری شما نشانه علاقه شما به طرفتان است پس نباید این پا فشاری موجب ناراحتی او شود که این یعنی عدم علاقه شما به او.

نظرات دوستــان: توسط:عاشقه هر عاشق
دخترها که به این راحتی خر نمیشن که…………….
ن دفعه هم شاکی هم محقق!
تنه ی ما پیدا کردن دوست دخترراحته،نگه داشتنش سخته…!

توسط:عاشق بیکار
چگونه دوست دختر پيدا كنيم؟

اصلا نگران نباشيد چون دخترها زياد شدن و در حال ترش شدن هستن!!!پس  نيازي نيست كه ما پسرهاي گل دنبال اونها راه بيفتيم(ولي بايد حتما راه  بيفتيم) حالا ما در اينجا فرض مي كنيم كه اونها ناز مي كنن اگه زشت بودي چه  كار بايد كني؟؟؟هيچ مي دوني يا نه؟؟؟؟پس بخون خوب اين كه كاري نداره  كه…ابروهات رو بگير…كرم سفيد كننده بزن…دماغت رو عمل كن…
خلاصه هر چي داشتي بزن
حالا بگذريم اينا رو كه زدي مي ري پيشه دختره چشمات رو ببند و بهش بگوووووو  مي خوام يه رابطه دوستانه با شما برقرار كنم(منظورم رابطه سالمه)البته  اصلا انتظار نداشته باشين كه همون اول بگه باشه عزيزم بيا با هم دوست بشيم.
البته اونجا بايد شماره تيليفونت رو بدي…آخه اگه ندي نميشه….شماره رو كه  دادي بعد برو….اون خودش بعد از 1 هفته حالا بستگي به دخترش داره…بهت بابت  اون حرفت مي زنگه….و حالا بايد اينجا خودت يه جوري طرف رو راضي كني….اينجاش
ديگه به من ربطي نداره…آخه هر كس يه جوريه…
اگه نشد فقط كار رو به خون و خونريزي نكش….آخه به من ربطي نداره…شتر ديدي نديدي….من بي تقصيرم

توسط:جواد خان
حقا که این پسره بی کاره،نه عاشق.رفته تو خط هوس بازا….

توسط:افشین
پیدا کردن دوست دختر که این همه دنگ و فنگ نداره
افقط باید بتونی نگهش داری …این هنر هست!!!

توسط:عشق من
سلام.وبت قشنگه.
دخترا حتما بايد عاشق پسراي جوان بشن؟

توسط:بهبد
الان چند وقته دورو ورش می پلکم..بهم نگاه نمیکنه..نمی دونم چیکار کنم..خیلی دوسش دارم..چون میترسم بگه نه هنوز جلو نرفتم…

توسط:روزبه
سلام گلم خوبی من واقعا واقعا و واقعا عاشق یه دختری هستم و به خدا دنبال  هوس بازی نیستم ولی رفتم با اون دختره حرف زدم اروم مهربون و با کلاس ولی  یه چیزی گفت که دیگه مهرم نسبت بهش خیلی کم شد گفتش که دوست پسر داره هنوزم  دوسش دارم می تونی کمکم کنی چیکار کنم

توسط:دوست
جواب آقا روزبه
به نظر من بي خيال اون دختر شو خودتو كوچيك نكن اگه دوست داشته باشه خودش مياد طرفت وبهت قول ميدم كه بياد

توسط:sh.r
سلام من عاشق استادم شدم ولی مایه دار نیستم تا دلت بخواد پسر خوبیم ولی نمیدونم چطوری برم جلو قاطی کردم

توسط:محمد
دختری که دوسش دارم با یکی دیگه دوست شده دیر جنبیدم چه کار کنم

من یکی رو دوست دارم اما با یکی دیگه رفیق شده چه کنم با اون دوست بشم

توسط:طوفان
اقا کی گفته دختر ها حق امتحان کردن پسر ها را دارن
یا اینکه پسر ها باید ناز دختر ها را بکشن
به نظر من وقتی یه پسر میره جلو ، به یه دخت پیشنهاد میده برای دخترای این زمانه واقعا یک شانس که باید دو دستی بچسبتش

توسط:اشکان
سلام به پسرای عزیز، این رو واسه شما چند نفر می فرستم که گفتید دختر مورد  علاقتون یه دوست پسر داره و می خواید باهاش دوست شید. مسئله سر اینه که شما  ها باید بدونید چه جوری اون دختره رو بدزدید. باید بدونید چی بگید، چطوری  رفتار کنید. مثلاً باید بدونید موقعی که دختره با دوست پسرش هست چه طوری  شمارش رو بگیرید و اگه تو جمع دوستاش هست چی کار کنید و یا اگه تنها هست چی  کار کنید. اوه اوه، می بینم که خیلی ذوق کردین اگه خیلی خوشتون اومده ….

توسط:سحر
تورو خدا کمکم کنید عاشق پسر خالم هستم یه روز دلو به دریا زدم و بهش گفتم  دوستش دارم اونم گفت دوستم داره ولی از ترس اینکه نتونه منو خوشبخت کنه می  گه فراموشش کنم نمی تونم واقعا نمی تونم کمکم کنید

توسط:ashkan0008
سلام دوست عزيز.از وب تون ممنونم خيلي حال کردم ولي اگه بتوني يک راه حلي  واسه مشکلم بذاري خيلي ممنون ميشم.اينکه من يک سال بادختري دوست شدم واون  الان 5ماهي ميشه که بعداز دادن کادوي تولدم هنوز يک تلفن هم نزده ولي يک از  دوستام خيلي اونو دوست داره ولي ازاون طرف من هم اونو خيلي خيلي دوسش دارم  .فکر کنم که اون تا الان با اون دوست شده .به خدا موندم چکارکنم .لطفا اگه  ميتوني يک راه حلي جلوم بذاري دارم داغون مي شم هرچه سريع تر خيلي بهتره

توسط:عاشق واقعی
سلام عزیزم از وبلاگ خوبتون ممنون هستم . راستش من یه دختری رادوست داشتم  واون هم منو دوست داشت .الآن 3ماهی است که اون دیگه منو فراموش کرده اما من  بخاطر اینکه خیلی دوسش داشتم نمی تونم فراموشش کنم دوست دارم که شما منو  راهنمایی کنید چون این روزها خیلی حال خوبی ندارم ممنون از شما .

توسط:رضا عاشق
الان چند وقتی هست که دیدمش خیلی دوستش دارم می خوام به کارهایی که گفتی عمل کنم به امید این که قبول کنه

توسط:امیر
سلام.من عاشق دختر اقواممونم.این کارایی که گفتی کردم.اولش گفت بله,بعد بهم  زد,آخه قبلش با یکی دوست بود و میخواستش,بعد فهمید ّبسره دوست دخترای  زیادی داره ولش کرد,بعد دوباره بهش گفتم گفت:بله.,الان ن دوباره میگه  نه.فکر میکنم با همون بسره هستش,بعدا مطیع آبجیشه یعنی هر چی ابجیش میگه  همونه, ابجیش باهم بده,چی کار کنم که باهام ازدواج کنه,بهم بگه بله,ممنونم.

توسط:پوريا
سلام
من بدجور داغونم.
منم يه جورايي همون سوال عاشق واقعي رو دارم.
اما عشق آخرش خداست.

توسط:سهیل
خواهش میکنم کمکم کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 ساله دانشجو ام عاشق یه دختره تو دانشگاه شدم تا حلا شاید 4 بار جلو رفتم  دختره بمن جواب نه گفت ولی حالا بمن اس ام اس میزنه همش میگه تو درسا کمکم  کن یا من با تو میخوام درس ور دارم قبلا من دیدم که با یکی دو نفر بود ولی  حالا یجورایی بمن اعتماد داره فکر کنم میدونه دوسش دارم…….مثلا موقع  انتخاب واحد با تلفن با هم درس ورداشتیم یا حتی من والنتاین بهش اس ام اس  عاشقانه زدم و اون جواب داد…یه جورایی شل کن سفت کن راه انداخته خدای بزرگ  میدونه دارم داغون میشم…..مشکلی هم ندارم هم درسخونم هم مورد احترام و  اعتماد تو دانشگاه فیس بدی هم ندارم….چکار کنم بازم دنبلش برم عشقمو با  نگاهو رفتارم بهش نشون بدم.؟؟؟؟؟……….شما را به خون حسین قسم میدم تورو به  اون امام رضا که اسمشو اون بالا نوشتی کمکم کنید

توسط:بهزاد
من 20 سالمه اما هنوز دوست دختر نداشتم 1 داشتم اونم شانس ما عروس شد هنوز  که هنوزه تنهام دیگه مثل قدیم جرات اینکه با دختری گرم بگیرم ندارم حتی  وقتی سلام علیک میکنم انگار که دارن جونمو میگیرن

سلام بر تو ای عاشق پاک دامن . من علی چند ماهه یک دخترو می خوام تا چند  وقت پیش خواستم برم بگم تا این که یک خبر به دستم رسید که طرف قبلا دوست  پسر داشته . من تو خیالم دنبال یک دختر صفر کیلو متر می گشتم اما از اون  موقع حالم بد جور خرابه و … و دختره یک ذره کرمه مثلا جلوی همه بلند صحبت  می کنه پسر دختر فرقی نداره ولی کلا این جوریه , بلند می خنده . درمورد  پسره من از پسره خیلی سرم اما اون از بزرگتره و دختره از من یک یا دو سال  از من بزرگتره اما من مطمئن نیستم که اون موقع باهاش دوست بوده اما الان می  دونم دوستم داره ولی از علاقه من به اون کم شده نه در حدی که ولش کنم
خواهش میکنم کمکم کن

سلام خیلی جالب بود . راستش من تا حالا با کسی دوست نبودم ولی مطمینم که  این راه حل حتی اگه دختری بیش از حد هم سر سخت باشه جواب میده اقایون باید  یه کم صبورتر باشن و انتظار نداشته باشن همون دفعه ی اول جواب بله بگیرن  اگه کسی واقعا عاشق طرف مقابلش باشه باید اینو درک کنه که دخترا فقط یکیو  می خوان که ثابت قدم باشه حداقل تو عشقش. ممنون از مطالب جالبتون من بار  اولم بود که وارد وبلاگتون شدم

ببخشیدا ولی در جواب یکی از دوستان باید بگم که دختری که همش با این و اون  بوده صد در صد بعد از شما هم به خاطر عادت کردن به رفتارش دوباره همون  کارشو ادامه میده چون من خودم دانشجو هستم و این جور موردا رو زیاد دیدم  حتی بیشتر اقایون هم همین طورن تا یکی دیگرو میبینن قبلی رو فراموش میکنن  ولی منظورم به اقایون محترمی مثل شما نبود چون این طور که ازصحبتاتون  معلومه شمااینطوری نیستین . درسته دیگه؟

توسط:پسری از شمال
سلام بیا و به من بگو چرا تو دانشگاهمون هیچ کی از من خوشش نمیاد.خودم هم موندم ؟؟؟؟؟

من میگم شما باید طرز برخوردتونو تغییر بدید حداقل در رابطه با دخترا باید  طوری برخورد کنید که اونا به سمتتون بیان بعد شما ازشون درخواست دوستی  میکنین این واسه اقایون تواین دوره زمونه کار راحتیه شما میتونید از دوستای  با تجربتون کمک بگیرین . مرسی . موفق باشی

توسط:ردیاب
من اونو دوست دارم اون کم دووستم داره

توسط:ا2ه
این همه کار لازم نیست که دخترا جدیدا وقتی یه پسر میبینن معضرت میخوام مثل گوریل میپرن سرش دیگه لازم نیست خودتو خسته کنی

توسط:قاسم
به نظر من هیچ کدوم از این حرفها به درد نمی خوره(البته به نظر شما احترام  می گذارم) ولی یه عاشق واقعی نیازی به این کارها نداره که با من دوست میشی  یانه, اولا منظور از این دوستی چیه یعنی دوست دختر دوست پسر باشیم اگه  منظور اینه پس این عشق واقعی نیست اگه آدم واقعا عاشق باشه صاف ساده میشه  از خود گذشته میشه خلاصه بگم وقتی آدم عاشق بشه خوشکل میشه مطمئن باشید طرف  مقابل حتما احساس شما رو می فهمه واگه احساسات شما بی ریا باشه یه دل نه  صد دل عاشقتون میشه بعد آدم می تونه بهش بگه دوسش داره ومی خوات بیات  خواستگاریش, مطمئن باشید عشق اگه بی ریا باشه به عشق دوطرفه تبدیل میشه .  ولی کسایی که میگن حالا باهم دوست بشیم تا بعد ببینیم چی میشه شک نکنید این  عشق واقعی نیست. باتشکر از شما که این فرصت دراختیار جونها قرار می دید.  موفق و پیروز باشید

توسط:حمید از قم
سلام راستش من کسی رو دوسش داشتم عاشقش بودم ولی اون ازدواج کرد انروز تو  خیابون دیدمش حالم گرفته شد میخوام برم دنبالش وازش تقاضای طلاق کنم به نظر  شما میشه کاری کرد تورو خدا کمکم کنید من بدونه اون نمیتونم

توسط:ابوالفضل
سلام مطالبتون خیلی خوب بود
ولی دیگه لازم نیست دنباله دوست دختر باشیم چون اینقدر تعدادشون زیاد شده که دارن میترشن
خودشون دنباله تون میان .باور نمیکنید صبرداشته باشید

توسط:ضد ابوالفضل
دلم میخواد گردنتو بشکنم هوس باز.همین شماهایین که گندزدین به عشق.دوست دختر…دوست پسر…

من دخترای دیگرو نمیدونم ولی من اینطوری نیستم اصلا رفاقت با اقایون به چه  دردی میخوره معذرت میخوام این نظر شخصیمه شاید خیلی از دخترا همین طور باشن  که شما میگین ولی من طرفدارشون نیستم خیلی ممنون ازت

توسط:نادر
عشق چه واژه ای هست ؟؟!!!!!!!!!!!!!!
ع ش ق فقط از سه تا حرف تشکیل ولی یه دنیا معنی داره
همیشه سعی کنید خودتون رو جذاب نشون بدین به خودتون تلقین کنید بهترین راه و سریع ترین راه ممکن به خود ایمان داشته باشید

توسط:حامد از تبریز
سلام . همه ی اینایی که گفتی درسته . ولی اگه یکی عاشق واقعی باشه وقی  عشقشو میبینه هنگ میکنه . مثل من که 1 ساله نتونستم برم بهش بگم . هر بار  که میبینمش پاهام سست میشه . ضربان قلبم میره بالا . رنگم سفید میشه . نفس  هام تند تند میشه . به یه حالی میفتم که نگو . نمیدونم جوابش مثبته یا منفی  . ولی توی کلاس هر روز 10 ها بار منو نگاه میکنه . منم که از اول روز تا  وقتی که دانشگاه هستم زل میزنم بهش . نمیدونم چیکار کنم

توسط:عاشق
وقتي ادم عاشق بشه،دلش ميگيره،هميشه به فكر اونه و قلبش درد ميكنه يا 350  بار اسمشو مي نويسه و گيج ميشه؟خودشم اگه طرف دختري باشه كه يه بار از جلوت  گذشته،وفكر كني از جلويت قطار گذشته…من كه تا به حال اينطوري نشده بودم…

توسط:ye doost
اگه دو نفر عاشق هم باشن بهشون چی میگن؟دوست دختر و دوست پسر واژه های  قشنگی نیستن نمیشه یه کلمه ی جدید بسازیم؟این رو که گفتم منظورم خودم نبود

توسط:رضوان از شمال
سلام.چند مرحله اولتون رو رفتم جواب هم داد خدا کنه بقیش هم جواب بده.

توسط:بهار-anti boy
آخه پسرا 1 ریالم ارزش دارن؟نه خداییش؟خوب ندارن دیگه

توسط:مهرداد
تقریبا 4 ساله بود عاشق دختری که همسایه ی ما بود بودم اون هم عاشق من  بود.یعنی اول اون عاشق من شد.ولی چهار سال عین مجسمه ای که میخواد داد بزنه  هر روز از کنار هم رد میشدیم.اخرش هم اونا اسباب کشی کردنو رفتن.
فکر میکنید داستان همین جا تموم شد.
نه…نه…نه…
بعد از یک سال پیداش کردم.همین قدر بدونین که همه ی عوامل دست به دسته هم دادن و به قول خودمون معجزه شد.
اون روزی که بعد از یه سال منو دید…انگار همه ی دنیا رو بهش دادی…
ولی هنوز هم نتونستم بهش بگم که چقدر دوستش دارم.ولی میدونه که دوسش دارم…
ازتون میخوام منو دعا کنید.

توسط:ميليكس
خيلي جالب بود با دختر خانومي قديما دوست بودم و دقيقا با يكي از شيوه هاي  شما جلو رفتم هر چند سختگير بوداما قبول كرد و 2 سال رفاقت كرديم هر چند  رابطمون قطعه اما خوندنه وبلاگ بهاين فكر منو فرو برد كه دوباره برم و  باهاش صحبت كنم

توسط:اهورا
با سلام اولا:که برای ازدواج باید با خانواده ها در میان گذاشت .دوم:این چه  راهیه دوشت شدن اصلا ضامن ازدواج یا ازدواج موفق نیست. سوم:باید این مطالب  رو کسی بخونه که جنبه تحلیل کردن داشته باشه درس بگیره نه بیاد مثل احمق  ها شمارشو بذاره توسایت این آدما با ید برن پیش روان پزشک.چهارم: شما باید  جامعه ایران رو که خیلی هم آسیب پذیر هست (به دلیل مشکلات عاطفی جوانان) با  راه های بهتری از دوست شدن که خدا نکنه میتونه به اووووووووووون جاها هم  بکشه البته زبونم لال چون مشکل مردم اینه میخا بگی  ندیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به هر حال متشکرم ازشما چون راهتون میتونه برای یه سری آدما به درد بخوره (البته کم).

توسط:سركش
من يه دختر 18 سالم .تا حالايه پسر لايق نديدم! چند وقته قصددوستي دارم اما  به هيچكدوم از هم جنساتون نمي تونم اعتماد كنم . حالا يكي بگه چي كار كنم؟

توسط:سرکش
راستی پسرا چرا فکر می کنن دخترا عقده پسر دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماها که عرضه ندارید عشقتونو رک بگید به چه درد دختر می خورید؟
به هر حال من آدم احساساتی نیستم. 5 ماه دنبال یکی گشتم که بشه خیلی کمه کم 3 سال باش باشم.آخه تنوع طلب نیستم.اما پیدا نشد.
منم بی خیال شدم.
به نظر من :
عشق یعنی زندگی را باختن چند سالی با هر الاغی ساختن.البته بلا نسبت.

توسط:سر کش
سهیل جونم :
خودتو نباز. نری خودتو بکشیا؟! بیا از من فراموش کردنو یاد بگیر خوب بلدم.  انقد با آدمای … آشنا شدم که سریع همرو فراموش می کنم ا                 
    سلام من 14 سالمه و عاشق دختر هم سن ساله خودم شدم حالا باید چه کار کنم؟
2013/06/19 01:06 AM
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: Admin ، مهرسا ، Amirhosein ، صحرا 20 ، تمنا ، مهرانا
ارسال: #7
جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Angry

خونه خود آدم سر تر ِ به هر جایی از دنیا -

کاش حضور آدما را در هر جا جو گیرانه به خود نمی گرفتیم !

شاید در برابر دلیلش عددی نباشیم -

. .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2013/06/19 01:20 AM
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: MARY ، Admin ، مهرسا ، Amirhosein ، صحرا 20 ، مهرانا
ارسال: #8
اینا رو باور نکنین...خیلی راحت میری جلو میگی ازت خوشم اومده بعد فردا میری سر قرار خخخ....تجربه ثابت کرده این راه حل جواب میده خخخ...کلاس خصوصی هم میذارم براتون...
2013/06/19 02:21 AM
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: مهرانا ، MARY ، Admin ، مهرسا ، Amirhosein ، صحرا 20
ارسال: #9
مهران جان پس باید کلاس آموزشی واسه دوستان بزاری با شهریه :دی

50001333331120

گیرم که باخته ام !!! اما
کسی جرات ندارد
نیست من شاه شطرنجم !!!
صبورم و عجول!!
سنگین...
سرگردان...
مغرور...
لجباز به مقداری زیاد ...
بی حوصلگیه زیاد!!!
2013/06/22 01:58 AM
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: مهرسا ، مهرانا ، Amirhosein ، صحرا 20
ارسال: #10
خخخخخخخخخخخخخ ای ول بابا مهران ما فکر میکردیم کم الکیه نگو زیاد الکی هم حسابه Wink

[تصویر:  29573603000247096684.png]

[تصویر:  53820909366346925218.gif]

خــرابــم ..

خــراب ، مــثــل ِ مــکــث ِ نــگــاهـــی

.. بــه ســهــمـگــیـنــی ِ یــک حــادثــه ..

2013/06/22 02:01 AM
وبگاه
جستجو
نقل قول
 سپاس شده توسط: Admin ، صحرا 20 ، مهرانا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان
پاسخ جدید 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دختر 12 ساله‌، راپونزل واقعی! +تصاویر sima13 0 18 دیروز 08:05 PM
آخرین ارسال: sima13
  دختر 14 ساله با اشتهای سیری ناپذیر + عکس صحرا 20 0 59 2014/10/27 05:23 AM
آخرین ارسال: صحرا 20
  دستگیری این دختر که همزمان با 50 مرد ازدواج کرد (عکس) Negin 1 120 2014/10/23 11:04 PM
آخرین ارسال: hadi125
  عکس جالب دختر زیبا و کارگر ایرانی Aysan 6 276 2014/10/23 01:47 AM
آخرین ارسال: Negin
  دختر 10 ساله 10 زبانه+عکس Negin 0 39 2014/10/22 05:49 PM
آخرین ارسال: Negin

پرش به انجمن:

سایت تفریحی - سرگرمی تهران پاتوق یک سال هست که کار خودش رو برای ایجاد یک محیط صمیمی و گرم برای لذت بردن شما دوستان عزیز آغاز کرده ، و امیدواریم در رسیدن به هدفمون که ایجاد لحظات شاد برای شماست موفق بوده باشیم !
admin@tehranparogh.ir 09xxxxxxxxx Mellat-Design

سرطان در کنار درد هزینه هم دارد !..

جهت کمک به موسسه محک اینجا را کلیک نمایید